Apie mus

Aš Rasa, Aš Andrius – MES!

Reniginių vedėjas

Reniginių vedėjas

Aš Rasa – esu aš moteris ir vargo nebijau, kaip nebijau stovėti scenoje su mikrofonu rankose. Prieš publiką drąsiai kalbu jau daugiau kaip 10 metų, per kuriuos daugiausiai teko bendrauti su vaikais, nors sąmojo užtenka ir komunikuojant su suaugusiais. Lėkti ir bėgti – mano kredo, šypsena – neatskiriama dalis, sąžiningumas bei atsakingumas – kartais prislegia, bet dažniausiai džiugina užsakovus, artimuosius ir draugus. Pamatai renginių organizavimo bei vedimo veiklai padėti gan seniai, dar tada, kai Kauną puošė laivas-restoranas „Medūsa“, o viena iš lankomiausių vietų buvo restoranas „Astra“ bei „Siena“. Gaila, kad daugelio iš objektų veikla nedžiugina mūsų šiomis dienomis, bet yra ir tų, kurių laikas nepalaužė: „Senukai“, radijo stotis – televizija „Pūkas“, „Husqvarna“ ir kt. Šitam kultūriniam kely teko ir sustoti, siekti užsibrėžtų tikslų skaičiuojant bei deklaruojant, nes ekonomika ir finansai buvo užvaldę širdį, o noras susipažinti su pasauliu, nuvedė toli. Blaškiausi ir taškiausi, kol vėl natūraliai grįžau prie to, kas džiugina bei teikia malonumą. Supratau, kad satisfakcija man yra – cenoje sugerti publikos spinduliuojamas emocijas bei atiduoti savo energiją. Organizuoti, bendrauti, derinti, surasti, įgyvendinti, susitarti ir pranokti lūkesčius – mano tikslai šiandiena, mano džiaugsmas ir mylimas darbas, kurį sugebu daryti geriausiai!

Vestuvių vedantieji

Vestuvių vedantieji

Aš – Andrius, vyras esu barzdotas ir augalotas. Savo rankomis galiu sukurti pjesę ir savo linksmą būdą panaudojus, ją suvaidinti. Mano rudos akys dažniausiai mato besišypsančius veidus, nes pats daug juokauju ir juokiuosi. Myliu aš moteris ir gyvenimą, moterys myli mane. Harmoniją randu aš gamtoje, nevengiu pakvėpuoti ir mėgstu atsipalaiduoti. Bičių dūzgimas, duonos kepimas ir kaimiškas midus mano širdies atgaiva ir mėgstamos spalvos. Vedamas noro paragauti kultūros vadybos ir etnokultūrinės veiklos organizavimo studijų skonio nusidaigojau iki uostamiesčio, kur su azartiniu blizgesiu akyse priėmiau jaunystės iššūkius. Šiuo metu velniai iš akių nešokinėja, bet širdis gaivinasi kultūrinėmis idėjomis, apimančiomis Lietuvos miestus ir kaimus bei siekiančias ir Latvijos sostinę. Atlikdamas foklorines dainas, kuriu, rašau, statau, kalu, siuvu ir dekoruoju, pinu ir raišalioju. Gal kam skamba ir chaotiškai, bet patikėkit, taip nėra! Nes ir maži ir dideli paploja man ranka, kai scenoje pradžiuginu, sugraudinu, pralinksminu, nuraminu. Nepatikėjot? Kaltinkit save, o norintiems įsitikinti sakau – suraskite mane.

Mes – Andrius ir Rasa, esam draugai nuo vaikystės. Esam vestuvių vedantieji Scenoje patiriamo adrenalino ragaujame jau daugiau nei 15 metų, renginių organizavimo veikla ir bendravimas su žmonėmis visuomet buvo ir yra greta mūsų. Semiant grūdus iš mokslų aruodo neišvengiamai susidūrėme su marketingu, ekonomika bei kultūros vadyba. Esam drąsūs, varstydami visuomeninių įstaigų duris, organizuodami miesto šventes ar privačius vakarėlius. Organizuojame bei vedame puikias vestuvių puotas, jubiliejų vakarėlius ar išskirtinius vaikų gimtadienius.