Vestuvių scenarijus I

 • Į šventės vietą renkasi svečiai. Vaišinasi užkandžiais ir gėrimais.
  Vestuvių scenarijus

  Vestuvių scenarijus

 • Kūrybinė užduotis, kuri leistų maloniai ir smagiai užpildyti laiką. Kūrybinėse dirbtuvėlėse svečiai gali piešti, lipdyti, klijuoti, lankstyti ir kt. Užduotis turėtų būti neįpareigojanti, bet kiekvienam lengvai įveikiama. Bendro darbo rezultatas gali būti išreiškiamas, kaip dovana jauniesiems, ar malonus prisiminimas skirtas jiems.
 • Jaunųjų atvykimas į vakarinės šventės vietą. Jaunuosius galima pasitikti su duona ir druska. Jeigu tradicinis sutikimas ne prie širdies, jaunųjų draugai juos gali sutikti su muilo burbulų debesiu, o gal net įspūdingu muilo burbulų šou.
 • Dovanų teikimas ir sveikinimai naujai sukurtai šeimai. Draugų ir artimųjų įteikti vokeliai turėtų gražiai tilpti į iš anksto paruoštą pintinėlę, dėžutę ar gražų dovanų maišelį, o gėlių žiedai su draugų pagalba turi būti sumerkti į vazas. (Iš anksto susitarkite su vienu iš šventės dalyvių, kuris bus atsakingas už dovanų surinkimą ir saugų sudėjimą į numatytą vietą bei pagelbės susitvarkyti su gėlių puokštėmis)
 • Vakaro vendančiųjų sveikinimo žodis, kvietimas susėsti prie stalų. Vestuvių liudijimo perskaitymas – liudininko žodis, jaunųjų sveikinimo žodis (jeigu svečiai nepažįsta vieni kitų, jaunieji trumpai apžvelgia susirinkusią publiką) ir kvietimas vaišintis. Karštų patiekalų ragavimas.

Vestuvių linksmoji vakaro programa:

 • Filmukas/prezentacija – „Mūsų Meilės istorija“ nuotraukų montažas apie jaunuosius, jų pirmuosius žingsnius, vaikystės žaidimus, šeimas bei susitikimo akimirkas.
 • Draugų sukurtas sveikinimas – video.
  Zaidimas vestuvėms

  Zaidimas vestuvėms

 • Svečių sveikinimai jauniesiems – jeigu svečių tarpe yra dainuojančių, grojančių ar kitokius gabumus turinčių svečių, jų pasirodymai visuomet labai sušildo ir praturtina vakaro programą.
 • Dešimt dalyvių atrenkami užduotims. Po stalu ar kėdėmis iš anksto paslėpti/priklijuoti „fantai“. Penkios moterys ir penki vyrai radę „fantą“ keliauja į konkursus.
 • „Gulbių ežeras“ – penki vyrai pagal sumontuotą muziką ir paruoštus kostiumus (baltos pėdkelnės, tiuliniai sijonai, plunknsų papuošalai ant galvos) improvizuotai šoka „Gulbių ežerą“. Baleto šokėjų trupė pristato pasirodymą, o žiūrovai renka išradingiausią šokėją.
 • Konkursas moterims – jaunojo portretas. Iš anksto paruošiamos priemonės penkioms moterims užrištomis akimis piešti jaunojo portretą. Publika renka realistiškiausią piešinį.
 • Protų mušis apie jaunuosius.
 • Muzikinis žaidimas – šokių konkursas, pagal 10 skirtingo žanro muzikinių kūrinių ištraukų, įmantrius šokių judesius demonstruoja konkursui atrinktos poros (muzikiniai kūriniai apima roko, kantri, tango, klasikinius ir kt. muzikos stilius). Kiekviena pora šoka ant laikraščio formos lapo, kurio ribų negali peržengti. Žiūrovai plojimais renka labiausiai patikusią, išradingiausią šokėjų porą.
 • Vakaro šokių metu svečiams pasiūlyti LIMBO šokių žaidimą (per išpuoštą vievelę, kurią įtempę laiko du žmonės, atgal atsilenkę lenda šokėjai, LIMBO virvelė leidžiama vis žemiau, per ją pralįsti darosi vis sunkiau, bet linksmiau.

Tradicinės vestuvių užduotys – užsiėmimai:

 • Šeimos židinys – jaunųjų tėveliai perduoda simbolinę šeimos židinio ugnį naujai sukurtai šeimai.
 • Jaunųjų padėkos tėveliams – jaunieji taria padėkos žodį tėveliams, jeigu turi paruošę, įteikia simbolines atminimo dovanas.
  Vestuvių scenarijus

  Vestuvių scenarijus

 • Balionai – užduotys/pareigos jauniesiems. Balionuose paslėptos užduotys/pareigos jauniesiems (lapelis su užrašu „Indus plausiu AŠ“, „Skalbinius džiausiu AŠ“, „Valgyti gaminsiu AŠ“, „Pusryčius į lovą darysiu ir nešiu AŠ“, „Vinį įkalsiu AŠ“ ir pan.) Jaunoji ir jaunasis paeiliui sprogdina po balioną ir garsiai visiems pasako, kokias užduotis šeimoje atliks.
 • Šeimos biudžetas – naujai sukurtoje šeimoje reikia išsiaiškinti, kas valdys šeimos biudžetą. Puode, dubenyje supilti ryžiai į kuriuos įmaišyta daug pinigų – monetų. Paskelbus startą jaunoji ir jaunikis stengiasi išrinkti iš ryžių kuo daugiau monetų, kas surenka daugiau, tas laimi šeimos biudžeto valdytojo titulą.
 • Svečių pasižadėjimai jauniesiems – ant virvelės tam tikrais atstumais sukabinti įvairūs daiktai, simbolizuojantys konkrečias užduotis (kadangi jaunieji pasiskirstė užduotimis, tai ir svečiai be užduočių vestuvių proga neliks, kad jau į puotą pakviesti yra, turi ir šiokių tokių atsaomybių prisiimti). Virvelė tempiama nuo svečio iki svečio ir kiekvienas rankose laiko po daiktą pririštą ant virvelės, koks daiktas atitenka kokiam žmogui, tokias ir pareigas žmogus prisiima jaunųjų atžvilgiu. Pvz. Aš esu Roma, jaunosios krišto mama ir rankose laikau mašinėlę, tai reiškia, kad jauniesiems  prireikus juos nuvešiu ir pasiimsiu iš vakarėlio, paskolinsiu mašiną ar kitaip paremsiu juos autotransporto paslaugomis. Kitas pvz.: Aš esu jaunojo sesė ir rankose laikau čiulptuką, tai reiškia, kad jų vaikams prireikus auklės aš neatsisakysiu juos pagloboti. Ant virvelės sukabinti įvairūs daiktai, kaip duonos riekė – reiškiantis, kad kviesiu jaunuosius į svečius, ruošiu jiems pietus ir pan.; centų krepšelis – visuomet paremsiu pinigais ir kt.
 • Veidrodėli, veidrodėli… – jaunojo budrumo patikrinimas, kuomet moterys, susirinkusios į šventę palieka lūpų dažais išpuoštus antspaudus ant veidrodžio, o jaunasis turi atpažinti, kuris bučinys yra jo išrinktosios.
 • Širdele manoji! – merginos sustoja ratu, ištiesia dešinę ranką, o jaunikis užrištomis akimis, čiupinėdamas ranką bando atpažinti, kuri yra jo išrinktosios ranka.
 • Aš tave Myliu – į obuolį ar apelsiną susmaigstytas lyginis skaičius dantų krapštukų ar sumuštinių smeigtukų. Jaunoji ir jaunikis turi traukti po vieną ir prisipažinti už ką myli vienas kitą. Užduotis baigiasi, kai nebelieka smeigtukų ir yra vainikuojama karštu jaunųjų bučiniu.

Taip pat būtina į vakaro programą įtraukti:

 • Pirmasis jaunųjų šokis.
 • Jaunosios puokštės metimas – puokštę gaudo visos netekėjusios viešnios.
 • Keliaraiščio metimas – jaunasis meta, o keliaraištį gaudo vaikinai, kurie nori sukurti šeimą.
 • Jaunųjų torto pjovimas ir ragavimas – iškilmingas torto įnešimas, jaunieji atpjauna pirmą gabalėlį saldaus jų Meilės torto ir vaišina visus svečius. Ilgiausių metų jauniesiems!

SCENARINIS PLANAS YRA REKOMENDACINIO POBŪDŽIO. KIEKVIENĄ SCENARIJŲ DĖLIOJAME PAGAL INDIVIDUALŲ POREIKĮ.

Vestuvių vakaro vedmas kaina 800 € (dviejų vedėjų kaina)
Dirbame su savo DJ kaina + 300 €

Raktiniai žodžiai: Vestuvių scenarijus, vestuvių vedantieji, kaip suorganizuoti vestuves pačiam, patarimai jauniesiams organizuojant vestuves, vestuvių vakaro programa, vestuvių scenarijus nemokamai, žaidimai vestuvėms, vestuvių žaidimai,