Šventės, vakarėliai ir pobūviai yra neatsiejama verslo veiklos dalis, kuri suvienija tiek mažos, tiek didelės įmonės kolektyvą. Opaopa komanda atsižvelgs į asmeniškus Jūsų poreikius ir parengs tinkamą renginio projektą. Orientuojantis į naujausias renginių organizavimo tendencijas, siūlome Jums nepamiršti teatro ir įvairių šios meno šakos elementų. Neabejokite, kad Jūsų įmonės gimtadienio šventės, vasaros sporto varžybos ar naujų padalinių atidarymo ceremonijos bus įsimintiniausios drauge su Opaopa.

Mūsų gyvenimas – teatro uždanga, už kurios tūno didžiausios paslaptys.
Raineris Marija Rilkė

Ypatingiausias paslaptis atraskime drauge – Opaopa.lt

Ypatingai aktualūs komandos formavimo žaidimai ir užduotys yra neatsiejama kolektyvo tobulėjimo dalis. Kviečiame linksmai praleisti laiką, geriau pažinti vienas kitą, sukurti tvirtas sijas, į kurias atsiremti bus patogu, kai atliekant tiesioginį darbą, susidursite su netikėtomis situacijomis ir sunkumais. Emocijų liūtis ir azartas, būtinas, norint užtikrinti efektyvų bei produktyvų Jūsų komandos darbą. Siūlome Jums pasinerti į puikiai suorganizuotas popietes ar savaitgalio žaidynes ir eiti tobulėjimo keliu. Organizuojame dinamiškus užsiėmimus, atskleidžiančius Jūsų atliekamo darbo pobūdį, o žaidimų ir varžytuvių metu didžiausią dėmesį sutelksime į komandos formavimą bei asmeninių įgūdžių stiprinimą. Dėmesys kolektyvui atsiperka su kaupu. Mes vadovaujamės formule: harmoningai dirbantis kolektyvas plius laimingas darbuotojas plius asmeniniai įvertinimai lygu puikūs darbo rezultatai.

Reklaminės kampanijos

Renginių vedėjai - vaikų gimtadienio vedantieji į namus

Kūrybinės idėjos jūsų įmonės prezentacijoms

Siulome ryškiai ir spalvingai pristatyti savo norimą produktą, paslaugą bei įdomiai ir originaliai pasirodyti parodoje ar kitoje šventėje.